Сокіл Федеріго дельї Альберігі

12 червня  о 18:00 у приміщенні івано-франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відбудеться постановка опери “Сокіл” Дмитра Бортнянського.

Написаний у 1786 році, “Сокіл” (Le faucon, повна назва “Сокіл Федеріго дельї Альберігі”), поєднує риси французької та італійської опер, вміщує в собі вокальні номери і розмовні діалоги. Поряд з комічно-ігровими епізодами, в опері наявні ліричні і драматичні епізоди, що надають опері широкий діапазон почуттів, підсилених музичним матеріалом. Сюжет запозичений зі збірки новел “Декамерон” Дж.Бокаччо.

На сцені виступатимуть студенти та випускники кафедри виконавського мистецтва у супроводі симфонічного оркестру філармонії. Диригент – Сергій Черняк, режисер – заслужений діяч мистецтв України, Анатолій Грицан, художник костюмів – Ганна Макогін, концертмейстер – Вікторія Яковійчук.