Лесів Наталя Ярославівна

асистент кафедри виконавського мистецтва

викладач дисципліни

“Загальне фортепіано”

<strong>Персональна інформація</strong><strong>Основні публікації</strong><strong>Діяльність</strong><strong>Контакти</strong>

Лесів Наталія Ярославівна (16.07.1970), провідний концертмейстер, асистент кафедри, викладач загального фортепіано. Освіта – Львівський вищий музичний інститут імені Миколи Лисенка (1994), кваліфікація – викладач фортепіано, концертмейстер, артист камерного ансамблю.

ТЕКСТ

Лесів Н.Я. бере активну участь у житті кафедри, проводить концертно-виконавську діяльність, бере участь у міжнародний, всеукраїнських, регіональних конкурсах і фестивалях.

Визнана кращим концертмейстером VI Міжнародного конкурсу молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. В. Старченка (2013 р. м. Рівне).

За високу виконавську майстерність, концертмейстерський професіоналізм і підготовку лауреатів нагороджена почесними грамотами і подяками:

XV Всеукраїнський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. Тимошенка (2019р. м. Ніжин);

ІІ Всеукраїнський, конкурс музикантів “Франкове Підгір’я” (2017p.);

ІІІ Всеукраїнський, конкурс музикантів “Франкове Підгір’я” (2018p.);

І Міжнародний конкурс-фестиваль “ART VIVAT” (2021р. м. Київ)

Систематично проходить курси підвищення кваліфікації, бере участь у різних методичних заходах, міжнародних майстер класах.