Михайлюк Христина Олександрівна

Заслужений діяч мистецтв України,
професор
Викладач дисциплін:
Фах (сольний, концертно-камерний спів)

<strong>Персональна інформація</strong><strong>Основні публікації</strong><strong>Діяльність</strong><strong>Контакти</strong>

Михайлюк Христина Олександрівна (15.01.1942), професор, заслужений діяч мистецтв України. Освіта – Івано-Франківський державний педагогічний інститут імені Василя Стефаника (1970), кваліфікація – вчитель музики і співів.

1.Х.О.Михайлюк – Формування навиків самоконтролю як необхідна умова розвитку співочого голосу друк. Вокальне мистецтво:Історія. Сучасність. Перспективи: збірник статей / ред..упор. Ганна Карась. Ів.-Франківськ: Фоліант, 2015. С.178 – 182. 4
2. Х.О.Михайлюк, О. М.Черсак Проблема формування співацької культури школярів в умовахсучасноїзагальноосвітньоїшколи
друк.Мистецтво в сучаснійшколі: проблем і, пошуки: зб. наук.праць / за заг. ред. М.В.Вовка.Івано-Франківськ: Вид-воПрикарпат. нац. ун-ту ім. В.Стефаника, 2016. Вип. Х. С.113 -121.
3.Вплив музично-педагогічноїдіяльності Григорія Сковороди на формування майбутнього вчителя музичного мистецтва друк. Хорове мистецтво у вищій школі: проблеми і перспективи професійної підготовки: зб. наук. статей учасн.Всеукраїнської наукової конференції. (28 – 29 жовтня 2016р., м.Івано-франківськ, Україна). Лілея- НВ, Івано-Франківськ: 2016. С. 167 -174.
4. Х.О.Михайлюк – Використання мелодичних та гармонічних розспівок у вокальному ансамблі друк. Актуальні питання культурології: Альманах наукового товариства «Афіна» кафедри культурології та музеєзнавства. – Вип. 17/ за ред. проф. В. Г. Виткалова. Рівне: РДГПУ, 2017.
С. 243 – 249.74

5. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з курсу «Постановка голосу». друк. Коломия: Вік, 2018. 26 с.26

Керівник народного вокального ансамблю «Росинка» (з 1967 року)
CD-диск «Усе на світі від любові» (студія «Голос Надзбруччя», м.Борщів, Тернопільської області, 2017р.)
Документальний фільм «Росинка: український феномен», 2018р.

Керівництво дипломними роботами студентів ОР «Бакалавр»:
Петрушка М.Я. «Роль українського романсу у становленні української естрадної пісні»,
Шудрава К.Д. «Вплив творчості Володимира Івасюка на популярність Вижницького ансамлю «Смерічка»»
Петрик І.М. «Ігор Поклад як основоположник жіночих професійних вокальних ансамблів в Україні»

Член журі Всеукраїнського конкурсу виконавців естрадної пісні імені Володимира Івасюка (м.Брошнів, 2015-2019рр.)
Член журі Всеукраїнського конкурсу ім..М.Лисенка (2015, 2017, 2019рр.)

Керівництво студентами, що зайняли призові місця на конкурсах:
Дроник Соломія – дипломант Всеукраїнської відкритої музичної олімпіади «Голос Країни» (м.Івано-Франківськ, 2019 рік)
Кушнір Лілія – лауреат ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів імені Іри Маланюк (м.Івано-Франківськ, 2015 рік)