Тра
21
Рік: 2025
Тра
20
Анастасія Ткачук виборола І премію в номінації “Інтерв’ю” Всеукраїнського конкурсу “Арт-журналістика”
Успіх — це не випадковість, а результат наполегливої праці та натхнення!
Вже вкотре студенти дисципліни “Музична критика” під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Ірини Степанівни ПАЛІЙЧУК виборюють перемоги у Всеукраїнському конкурсі “Арт-журналістика”, який проводить ХНУМ імені І.П. Котляревського.
Цьогоріч І премію в номінації “Інтерв’ю” здобула студентка Кафедри виконавського мистецтва — Анастасія ТКАЧУК
Щиро вітаємо нашу талановиту студентку та її наукового керівника з цією знаковою перемогою! Пишаємось вашими досягненнями!
Попереду — нові ідеї, натхнення, перемоги та інтерв’ю!
Кві
14
Відкриті заняття аспірантів зі студентами кафедри
Сьогодні, 14 квітня у рамках проходження педагогічної практики відбулися відкриті індивідуальні заняття із Фаху (оркестрові інструменти, саксофон) аспіранта другого року навчання кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Андрія ЯСЬКІВА зі студентом групи ММ-42(івм) кафедри виконавського мистецтва Назарієм КВІТЧУКОМ на тему «Робота над виконавськими та стильовими особливостями п’єси для саксофона “Маленький пастух” К. Дебюссі» та аспіранта третього року навчання кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Руслана ПАВЛЮКА зі студенткою групи ММ-22(івм) кафедри виконавського мистецтва Олександрою ЮРЦЕНЮК на тему «Образний зміст п’єси для саксофона-соло “Птах зі зламаним крилом” І. Тараненка».
Щиро вітаємо аспірантів Андрія ЯСЬКІВА та Руслана ПАВЛЮКА за якісно підготовлені, методично обґрунтовані та творчо насичені заняття. На розгляд глядацької аудиторії було продемонстровано не лише добру обізнаність у виконавських особливостях обраних творів, але й уміння адаптувати ці знання до потреб і рівня студентів, стимулюючи їхню інтерпретаційну ініціативу та виконавську самостійність.
Варто також відзначити, що зміст занять мав чіткий зв’язок із темами дисертаційних досліджень аспірантів, що безумовно свідчить про інтеграцію їхньої наукової та педагогічної діяльності. Такий підхід заслуговує на окрему увагу й схвалення.
Окремі слова подяки — науковому керівнику, кандидату мистецтвознавства, доценту кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Ірині Степанівні ПАЛІЙЧУК за наукову підтримку, методичне спрямування й розвиток дослідницького потенціалу аспірантів.
А також слова вдячності — творчому наставнику, заслуженому працівнику культури України, доценту кафедри виконавського мистецтва Олександру Юліановичу МЕЛЬНИКУ, чия педагогічна школа, безперечно, є важливим чинником формування виконавсько-педагогічного стилю обох аспірантів.
Кві
10