Шиптур Роман Михайлович

Камерний ансамбль,
Ансамбль скрипалів

Персональна інформаціяОсновні публікаціїДіяльністьКонтакти

Шиптур Роман Михайлович (03.06.1953), старший викладач. Освіта – Львівська державна консерваторія імені Миколи Лисенка (1977), кваліфікація – викладач альта, артист ансамблю, оркестру.

Програма та методичні рекомендації зі спеціального музичного інструменту (скрипка), Івано-Франківськ: Плай, 2017р.
Програма та методичні рекомендації зі спеціального музичного інструменту (альт), Івано-Франківськ: Плай, 2017р.

Керівництво студентами – переможцями Всеукраїнського конкурсу струнно-смичкових інструментів “Чарівні смички” (м.Рівне, 2019 рік): лауреат І ступеня – Дмитрик Богдан, студент третього курсу (скрипка), лауреат ІІ ступеня – Кінаш Богданна, студентка другого курсу (альт), дипломант – Савчук Христина, студентка першого курсу (скрипка)

Постійний член журі Всеукраїнського дитячого конкурсу скрипалів ім.М.В.Лисенка (м.Івано-Франківськ)
Член журі Всеукраїнського конкурсу скрипалів (м.Камянець-Подільський) 2015 та 2017рр

Подяка Міністерства освіти і науки України «за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність (м.Київ, 2017 рік), подяка Національної всеукраїнської музичної спілки «за високий рівень підготовки учасників І всеукраїнського конкурсу струнно-смичкових інструментів «чаРівні смички»» (м.Рівне, 2019 рік).

Участь студентів у майстер-класах Народного артиста України Кириленко та заслуженого артиста України Удовиченко(травень 2018р), майстер-класі Івонесс Мейлерс (Німеччина, травень 2019 року).