“За думою дума…”

Вчора, 13 березня, на камерній сцені Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відбувся творчий вечір приурочений до 210-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря. На загал шанованої публіки були представлені солоспіви Миколи Лисенка на вірші Тараса Шевченка у виконанні асистента Кафедри виконавського мистецтва Андрія ГАЛАВАЯ.

Співоча поезія Пророка українського народу крізь музичне бачення засновника української національної музики та вокальне втілення Андрія ГАЛАВАЯ, стає вираженням величі духу українських геніїв.

У супроводі Христини МЕЛЬНИЧЕНКО (фортепіано) та художнього слова Христини КОБИЛЬЧУК і під постійною опікою творчого наставника, заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри виконавського мистецтва Михайла СТЕФАНЮКА, вечір пройшов  в затишній атмосфері.