Професорсько-викладацький склад

Науково-педагогічні працівники кафедри виконавського мистецтва:

Завідувач – доктор мистецтвознавства, професор Круль Петро Франкович

Освітня програма Інструментально-виконавське мистецтво:

Вакалюк Петро Васильович – професор, кандидат мистецтвознавства, викладач труби.

Єднак Степан Богданович – старший викладач, викладач оркестрового класу.

Коломієць Тарас Олександрович – викладач по класу флейти, фагота, гобоя.

Мельник Олександр Юліанович – доцент, Заслужений працівник культури України, викладач по класу кларнета, саксофона.

Волощук Юрій Іванович – професор, кандидат мистецтвознавства, викладач скрипки.

Шиптур Роман Михайлович – старший викладач, викладач альта.

Освітня програма Сольний спів:

Велка Ольга Павлівна – доцент, заслужена артистка України, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).

Вишневська Світлана Валентинівна – доцент, кандидат мистецтвознавства, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).

Конвалюк Уляна Володимирівна – доцент, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).

Михайлюк Христина Олександрівна – професор, заслужений діяч мистецтв України, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).

Пірус Володимир Степанович – професор, народний артист України, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).

Рось Зоряна Петрівна – доцент, кандидат мистецтвознавства, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).

Стефанюк Михайло Павлович – доцент, заслужений діяч мистецтв України, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).

Концертмейстери кафедри:

Вакалюк Ірина Андріанівна – концертмейстер.

Коростельова Лідія Володимирівна – провідний концертмейстер.

Лесів Наталія Ярославівна – провідний концертмейстер, асистент кафедри.

Матієва Владилена Володимирівна – провідний концертмейстер.

Мельниченко Христина Петрівна – провідний концертмейстер.

Пірус Владислав Володимирович – заслужений діяч мистецтв України, провідний концертмейстер, асистент кафедри,

Самуляк Лілія Олександрівна – провідний концертмейстер.

Степанець Майя Олександрівна – провідний концертмейстер.

Яковійчук Вікторія Пантелеймонівна – провідний концертмейстер, асистент кафедри.

Викладачі зовнішнього сумісництва:

Гук Сергій Олександрович – асистент, викладач по класу тромбона, туби.

Ткачук Богдан Юрійович –асистент, викладач ударних інструментів.

Черняк Сергій Володимирович – викладач, викладач оперного класу.

Шевченко Наталія Степанівна – викладач, кандидат мистецтвознавства, викладач вокально-теоретичних дисциплін, викладач фаху(сольний та концертно-камерний спів).