Анонс квітневого концерту “МОЛОДІ ТАЛАНТИ ПРИКАРПАТТЯ”

Кафедра виконавського мистецтва і Кафедра музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника разом з Івано-Франківською філармонія ім. Іри Маланюк щиро запрошують на концерт талановитих солістів в рамках мистецького проєкту “МОЛОДІ ТАЛАНТИ ПРИКАРПАТТЯ”

 

Сергій ГОРДІЄНКО, кларнет

Святослав УГРИНЧУК, саксофон

Олександра ЮРЦЕНЮК, саксофон

Клас доцента, заслуженого працівника культури України Олександра МЕЛЬНИКА

Василь СМЕРЕКА, труба
Іван ВОЛОЩУК, труба
Клас професора, заслуженого діяча мистецтв України Петра ВАКАЛЮКА
Віталій ГОГОЛЬ, скрипка
Христина САВЧУК, скрипка
Андрій МЕЛЬНИК, альт
Юрій МАРШАЛИК, альт
Клас старшого викладача Романа ШИПТУРА
Оксана ПЕТРІВ, бандура
Клас професора Віолетти ДУТЧАК
меццо-сопрано Надія АБРАМЧУК
сопрано Анастасія МИХАЙЛІВ
Клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Михайла СТЕФАНЮКА
тенор Андрій ОЗАРКО
Клас професора, народного артиста України Володимира ПІРУСА
меццо-сопрано Світлана КІНАШ
Клас доцента Світлани ВИШНЕВСЬКОЇ
сопрано Ольга КУЦЕЛА
Клас заслуженої артистки України Наталії ШЕВЧЕНКО
У супроводі Академічного камерного оркестру “HARMONIA NOBILE”
Художній керівник та концертмейстер – народна артистка України Наталія МАНДРИКА.
Ведуча концерту – Христина КОБИЛЬЧУК

Запрошуємо усіх шанувальників музичного мистецтва 21-ого квітня о 17 годині в затишній залі Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк

“За думою дума…”

Вчора, 13 березня, на камерній сцені Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відбувся творчий вечір приурочений до 210-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря. На загал шанованої публіки були представлені солоспіви Миколи Лисенка на вірші Тараса Шевченка у виконанні асистента Кафедри виконавського мистецтва Андрія ГАЛАВАЯ.

Співоча поезія Пророка українського народу крізь музичне бачення засновника української національної музики та вокальне втілення Андрія ГАЛАВАЯ, стає вираженням величі духу українських геніїв.

У супроводі Христини МЕЛЬНИЧЕНКО (фортепіано) та художнього слова Христини КОБИЛЬЧУК і під постійною опікою творчого наставника, заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри виконавського мистецтва Михайла СТЕФАНЮКА, вечір пройшов  в затишній атмосфері.

В Навчально-науковому інституті мистецтв концертом стартував проєкт «ТВОРЧИХ ЧЕТВЕРГІВ»

У рамках проєкту «Творчих четвергів» 29 лютого в актовій залі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся спільний концерт ансамблю народних інструментів «Прикарпатські візерунки» кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Юрія Гулянича та солістів-вокалістів кафедри виконавського мистецтва.

«Метою цього проєкту – підтримати всіх креативних особистостей в нашому університеті, а також всю творчу молодь в школах мистецтв Прикарпаття, яка хоче себе зреалізувати. Маю надію, що на цій оновленій сцені будемо творити разом цікаві проекти у різноманітних жанрах та видах мистецтва, робити світ кращим і добрішим», ‒ у вступному слові наголосив директор Навчально-наукового інституту мистецтв, кандидат історичних наук, доцент Володимир Федорак.

«Сьогоднішня подія має велике значення не тільки для університету, але і для кожного з тих, хто буде на сцені, оскільки студенти тут вже успішно складають практичні навики. Ми бачимо, що на сцені стоять вже сформовані фахівці мистецької справи і бажаю, щоб всі випускники Інституту мистецтв зайняли гідне місце в сфері культури як України, так і світу. Дякуємо Збройним силам України, що у такий складний час маємо можливість доторкнутися до прекрасного», ‒ зазначив проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат медичних наук, доцент Едуард Лапковський.

Ансамбль народних інструментів «Прикарпатські візерунки» у складі Віталія Гоголя, Івана Дроняка, Павла Ільїна, Андрія Настюка, Арсенія Гулянича виконали ряд творів українських композиторів та у авторській обробці.

Також солісти Навчально-наукового інституту мистецтв Надія Абрамчук, Андрій Маковей, Анастасія Михайлів (усі клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Михайла Стефанюка, концертмейстер Христина Мельниченко), Андрій Озарко (клас професора, народного артиста України Володимира Піруса, концертмейстер, заслужений діяч мистецтв України Владислав Пірус), Ольга Куцела (клас викладача, заслуженої артистки України Наталії Шевченко, концертмейстер Лідія Коростельова); Віталій Гоголь (клас старшого викладача Романа Шиптура); Іван Андрусяка, Іван Дроняк (клас доцента Юрія Гулянича) подарували слухачам українські вокальні та інструментальні твори.

Ведучий концерту – старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Тарас Василюк.

Світлини студентів групи Д-25 спеціалізації “Графічний дизайн” Слободян Зоряни, Кравчук Вікторії, Крайлюк Надії.