Постановка опери “Наталка Полтавка”

Кафедра виконавського мистецтва (оперний клас, спеціалізація  «сольний спів»)   запрошує на постановку опери М. Лисенка «Наталка-Полтавка»

Дійові особи та виконавці:

Клас заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри виконавського мистецтва Михайла Стефанюка:

• Наталка – Надія Мартинів (студентка 3 курсу, д.ф.н)
  • Петро – Юрій Привика (студент 3 курсу, д.ф.н)
  • Терпелиха – Анастасія Михайлюк (студентка  2 курсу, д.ф.н)
  • Возний – Андрій Маковей (студент 2 курсу, д.ф.н)
  • Микола – Ігор Юзьків (студент 4 курсу, д.ф.н.)

Клас кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри виконавського мистецтва  Світлани Вишневської:

• Виборний – Микола Дідоха (студент 3 курсу, д.ф.н.)

Над постановкою опери працювали:

Режисер-постановник – Іван Тимків, викладач акторської майстерності кафедри виконавського мистецтва, голова центру студентського розвитку Прикарпатського національного університету;

Концертмейстер – Вікторія Яковійчук, концертмейстер оперного класу провідний концертмейстер кафедри виконавського мистецтва, яка брала участь у створенні декількох постановок;

Диригент-постановник – Сергій Черняк, диригент академічного симфонічного оркестру обласної філармонії ім. Іри Маланюк, викладач кафедри виконавського мистецтва;

Хореограф – Юрій Скобель, керівник ансамблю танцю «Дивоцвіт», старший викладач кафедри  сценічного мистецтва та хореографії.

Колектив кафедри висловлює вдячність колективу обласної філармонії ім. І.Маланюк та директору В.Тимківу за сприяння та підтримку в постановці опери!