Анна Шахбазян – переможниця конкурсу “Бурштинові солоспіви”

З 4 по 6 червня, у Рівному відбулося свято професійного вокального мистецтва. У конкурсі взяли участь вокалісти віком від 14 до 36 років, було представлено роботи у двох номінаціях “Академічний спів” та “Естрадний спів”.

До складу журі увійшли представники з України, Польщі, Німеччини.

13 червня було оголошено імена переможців. Втішно, що у їх числі  і наша студентка кафедри виконавського мистецтва.

Анна Шахбазян (клас заслуженої артистки України Наталії Шевченко), студентка ІІ курсу   стала лауреаткою 1 премії у номінації “Естрадний спів”.

На розсуд міжнародного поважного журі було запропоновано дві композиції:  “Favorite things” із всесвітньо відомого мюзикла Дж. Роджерса ” Звуки музики” та вірменська народна пісня “Sareri…” Для Анни ця пісня по- особливому близька, оскільки, за національністю вона – вірменка. Саме цей твір, 13 червня прозвучав у  “Залі камерної та органної музики” у м. Рівному.

Н. Шевченко, викладачка з вокалу,  зазначає, що працювати з такою харизматичною, талановитою студенткою надзвичайно приємно.

Радіємо успіхам Анни та бажаємо їй творчих звершень у майбутньому!