Концерт студентів класу професора Петра Вакалюка в Долинській дитячій школі естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича

Сьогодні, 26-ого квітня 2023р., відбувся Концерт класичної музики студентів класу професора кафедри виконавського мистецтва, кандидата мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України Петра ВАКАЛЮКА. У концерті прозвучали твори вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Концерт пройшов в концертному залі Долинської дитячої школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича для вихованців, їх батьків і викладачів школи естетичного виховання та для учнів і викладачів Болехівської дитячої школи мистецтв

В концерті приймали участь студенти Кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківського музичного фахового коледжу імені Дениса Січинського, клас професора Петра Вакалюка, концертмейстери – Владислав Пірус та Дарина Матієва.

Щиро вдячні за теплі слова, на завершення концертної програми, директорці дитячої школи естетичного виховання Павлишин Ользі Володимирівні.

Ось декілька світлин з концерту: