Марія Багрій – переможниця Міжнародного двотурового онлайн-конкурсу вокального та хорового мистецтва «VESTA-MUSIC-2023»

За ініціативою кафедри музичного мистецтва Комунального закладу вищої освіти Ужгородської Академії культури і мистецтв Закарпатської обласної ради з 2 по 10 квітня 2023 року проводився Міжнародний двотуровий онлайн-конкурс вокального та хорового мистецтва «VESTA-MUSIC-2023».

Цей конкурс проводиться вже вдруге, головною метою проведення конкурсу – популяризація вокально-хорового мистецтва, підтримка та розвиток талановитої молоді, удосконалення та збагачення культурних традицій вокального та хорового мистецтва, налагодження культурних зв’язків творчої співпраці між навчальними закладами.

За умовою oрганізаторів VESTA-MUSIC має дві конкурсні номінації – вокальне мистецтво та хорове мистецтво.

Марія Багрій (клас доцента, кандидат мистецтвознавства Рось Зоряни Петрівни, концертмейстер Матієва Владилена Володимирівна), студентка кафедри виконавського мистецтва (Освітня програма «Сольний спів») стала лауреаткою 1 ступеня у номінації естрадний вокал (категорія С).

Щиро радіємо успіхам Марійки та бажаємо їй творчих звершень у майбутньому!