Остап Зелик лауреат Х Всеукраїнського конкурсу ім. В’ячеслава Старченка

28-29 квітня 2023 р. проводився Х-й Всеукраїнський дистанційний конкурс виконавців (ансамблів) на духових та ударних інструментах імені В’ячеслава Старченка на базі Рівненського державного гуманітарного університету.

Засновники конкурсу:

Міністерство освіти і науки України, Рівненський державний гуманітарний університет, Кафедра духових та ударних інструментів Інституту мистецтв РДГУ.

Конкурс проводився з метою підтримки Збройних Сил України, популяризації творчості українських та зарубіжних композиторів, обміну науково-методичним досвідом, розвитку та престижу української національної школи гри на духових та ударних інструментах.

Співголовою журі в номінації мідні духові інструменти та ансамблі був Круль Петро Франковичдоктор мистецтвознавства, професор, академік НАН ВО України, завідувач кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Вітаємо з перемогою в конкурсі в старшій віковій категорії, лауреата 1-го ступеня Остапа Зелика (саксофон) – магістранта кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Почесними подяками оргкомітету конкурсу нагороджені викладач лауреата – доцент кафедри виконавського мистецтва, заслужений працівник культури України Мельник Олександр Юліанович, та провідний концертмейстер кафедри Степанець Майя Олександрівна.

Щиро радіємо успіхам Остапа та бажаємо йому творчих звершень у майбутньому!