Студенти кафедри серед переможців V Міжнародного вокального конкурсу «Бурштинові солоспіви».

З 12 по 28 травня 2023 року тривав V Міжнародний вокальний конкурс «Бурштинові солоспіви».

“Організатори співочого турніру ­ Інститут мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету та Інститут музики Жешувського університету – вирішили через війну не припиняти доброго почину: дати молодим музикантам шанс розвивати свої таланти і досягати висот виконавської майстерності. Це в черговий раз підтверджує, що життя триває попри намагання ворога безжально зруйнувати мрії і творчі плани українців.

Цьогорічні конкурсні виступи учасників оцінюватиме високоповажне журі, яке очолює всесвітньо відомий оперний співак, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, лауреат двох Греммі Анатолій Іванович Кочерга. В команду авторитетних професіоналів, які оцінюватимуть молодих співаків, увійшли артисти оперних театрів Італії та Норвегії, зірки естради, професори та викладачі закладів музичної освіти України, Польщі, Італії, США. Їх особистий артистичний і педагогічний досвід, а також щире бажання підтримати молоді таланти допоможе визначити найкращих із кращих.” – говорить Тетяна Прокопович, виконавчий директор конкурсу, кандидат мистецтвознавства.

Студенти кафедри виконавського мистецтва серед переможців конкурсу!

Так, у номінації «Академічний вокал», лауреатом ІІІ ступеня став Голей Назар – магістрант кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Стефанюка Михайла Павловича, концертмейстер Мельниченко Христина Петрівна.

Також Спеціальним дипломом конкурсу, а саме Диплом за інтерпретацію української класики, нагороджено Михайлів Анастасія – студентку кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Стефанюка Михайла Павловича, концертмейстер Мельниченко Христина Петрівна.

Почесними грамотами оргкомітету конкурсу нагороджені викладач лауреатів – доцент кафедри виконавського мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Стефанюк Михайло Павлович, та провідний концертмейстер кафедри Мельниченко Христина Петрівна.

Пишаємося і щиро радіємо успіхам наших студентів і вітаємо їх з достойними відзнаками.

Бажаємо їм подальшого розвитку своїх талантів, творчих злетів та нових звершень.