Андрій Озарко лауреат Х-гo Міжнародного вокально-хорового конкурсу «Victoria»

З 15 по 23 травня проводився Х-ий Міжнародний вокально-хоровий конкурс «Victoria»(м.Київ) за підтримки Київської міської державної адміністрації, за сприянням міністерства культури України та посольств дружніх країн.

За високий рівень професійної підготовки учасника конкурсу почесними подяками оргкомітету конкурсу нагороджені викладач лауреата – професор кафедри виконавського мистецтва, народний артист України Пірус Володимир Степанович, та провідний концертмейстер кафедри Пірус Владислав Володимирович.

Щиро радіємо успіхам Андрія та бажаємо йому творчих звершень у майбутньому, творчості й натхнення у виконавській діяльності!