Благодійний концерт «З піснею до перемоги» в Народному домі м. Брошнів-Осада

03 грудня в Народному домі м. Брошнів – Осада відбувся благодійний концерт «З піснею до перемоги».

Концерт був присвячений Дню Збройних сил України та мав на меті благодійний збір коштів для 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Цього дня Брошнів-Осада приймала шанованих гостей – студентів Кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Михайла СТЕФАНЮКА та клас викладача, заслуженої артистки України Наталії ШЕВЧЕНКО, концертмейстер – Христина МЕЛЬНИЧЕНКО.

У виконанні Надії МАРТИНІВ, Анастасії МИХАЙЛІВ, Ольги КУЦЕЛА, Надії АБРАМЧУК та інших солістів-вокалістів лунали найкращі зразки української народної пісні, українські солоспіви і романси.

В концерті приймав участь камерний хор «ВОСКРЕСІННЯ», художній керівник та головний диригент Володимир РУДНИЦЬКИЙ.

Ведуча заходу – Анастасія ТКАЧУК.