Освітньо-професійну програму «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» другого (магістерського) рівня АКРЕДИТОВАНО!

Скоро наближається завершення першого семестру та закінчення календарного 2023-ого року, і у нас приємний сюрприз, адже Освітньо-Професійну Програму «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» другого (магістерського) рівня за спеціальністю 025 Музичне мистецтво – АКРЕДИТОВАНО!

Щирі слова вдячності та привітань лунають на адресу гаранта ОПП «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» доцента кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва ПАЛІЙЧУК ІРИНИ СТЕПАНІВНИ

Ми дякуємо усім НПП кафедри виконавського мистецтва і кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва, які безпосередньо брали участь в акредитаційному процесі та просто морально підтримували, а також вітаємо усіх нас з успішним проходженням акредитації!

Бажаємо успіхів усьому професорсько-викладацькому складу і магістрантам, які працюють і навчаються в рамках акредитованої магістерської освітньо-професійної програми!