Гран-прі на міжнародному конкурсі

Вітаємо переможця!

З 05 по 07 квітня за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації,Вінницької обласної ради, виконкому вінницької міської ради,
Генерального консульства республіки Польща у Вінниці, у режимі онлайн, відбувся ІХ- Міжнародний конкурсу молодих виконавців «Подільський водограй».
У конкурсі взяло участь понад 100 учасників – учнів та студентів музичних шкіл та вищих навчальних закладів.
Серед них і магістрант кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Василь Куш.
За результатами рішення конкурсної комісії, студент 1 курсу магістратури Василь Куш отримав гран-прі конкурсу. У його виконанні прозвучали твори М. Лисенка та Ф.Пуленк.
Василь Куш навчається у класі старшого викладача кафедри виконавського мистецтва Коломійця Тараса Олександровича, концертмейстр – Лесів Наталія Ярославівна