Нова перемога Василя Куша на міжнародному конкурсі.

Сьогодні  підведені підсумки  міжнародного конкурсу RACCONTO DI PRIMAVERA 2021 ( Італія, Равенна, 06.04 – 09.04.21 р.), який відбувся в онлайн режимі при підтримці Міністерства культури Італії та фестивального порталу «Gold Europe Festivals CZ».

У конкурсі взяли участь більше 1600 учасників із багатьох країн Європи. Високий рівень майстерності конкурсантів змусив журі приймати нелегкі рішення про переможців.

Наш університет представляв  магістрант кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Василь Куш.

Після 18 днів прослуховувань наш представник отримав перемогу і став лауреатом І ступеню!

Василь Куш навчається у класі старшого викладача кафедри виконавського мистецтва Коломійця Тараса Олександровича, концертмейстр – Лесів Наталія Ярославівна.