Марія Багрій – переможниця ІХ Міжнародного мистецького конкурсу «Panorama-Аrt»

На початку жовтня відбувся

ІХ Міжнародний мистецький конкурс «Panorama-Аrt»

Мета конкурсу: проводиться з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України і світу. А також для підтримки, розвитку, популяризації творчості, підвищення професійної майстерності та виявлення яскравих виконавців у різних напрямках мистецтва.
Завдання конкурсу:
– розвиток хореографічного, вокального, інструментального, театрального, циркового, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;
– обмін творчим досвідом, досягненнями між колективами, керівниками та встановлення творчих контактів;
– підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації творчого потенціалу;
– виховання художнього смаку у підростаючого покоління.
Виступи учасників переглядають високопрофесійні члени журі. Членами журі конкурсу є провідні спеціалісти, видатні діячі культури України, заслужені та народні артисти, професори та авторитетні фахівці у сферах музики, хореографії, шоу-бізнесу, продюсери.
Марія Багрій (клас доцента, кандидат мистецтвознавства Рось Зоряни Петрівни), студентка кафедри виконавського мистецтва (Освітня програма «Сольний спів») стала лауреаткою 1 премії молодіжної категорії у номінації “Естрадний спів”.
Щиро радіємо успіхам Марійки та бажаємо їй творчих звершень у майбутньому!