Vivat Academia! Vivant professores!

10 жовтня 2022 року, у МОН відбулося чергове засідання Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України.

За результатами засідання ухвалено низку рішень у сфері атестації кадрів вищої кваліфікації, зокрема присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого дослідника, присудження наукових ступенів доктора наук, кандидата наук, ступеня доктора філософії.

Вчене звання професора присвоєне і нашому колезі, заслуженому діячу мистецтв України, кандидату мистецтвознавства, тепер вже професору кафедри виконавського мистецтва Вакалюку Петру Васильовичу.

Увесь професорсько-викладацький склад кафедри виконавського мистецтва щиросердечно вітає Петра Васильовича! Ваша відповідальність, працелюбність й відданість улюбленій справі, мудрість і оптимізм викликають велику повагу з боку колег, співробітників та студентів.

Vivant professores!

Vivat Academia!