Студенти кафедри серед переможців конкурсу «Vokal-Art».

З 23 по 26 березня проходив двотуровий VI Міжнародний конкурс вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art».

Засновник: Громадська організація «Panorama-Art»(м. Ужгород, Україна).
За підтримки: Sukromna zakladna umelecka skola (Словаччина), камерного хору «Lux Aeternam» (Словаччина).
За інформаційної підтримки: Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти Міністерства культури та інформаційної політики України.

Студенти кафедри виконавського мистецтва серед переможців конкурсу!

У номінації «Академічний вокал» (V категорія) переможцями стали – Волосянко Соломія, Григораш Софія та Яценко Марія.

У номінації «Естрадний вокал» (V категорія) переможцями стали – Ковбаснюк Ганна та Танасійчук Вікторія.

Вітаємо педагога – доцента кафедри виконавського мистецтва, заслужену артистку України Велку Ольгу Павлівну та провідного концертмейстера кафедри Яковійчук Вікторію Пантелеймонівну!

Пишаємося і щиро радіємо успіхам наших студентів і вітаємо їх з перемогою.

Бажаємо їм подальшого розвитку своїх талантів, творчих злетів та нових звершень.